
Kaupallinen yhteistyö: Arvomme osallistuneiden io-techin käyttäjien kesken Kingstonin HyperX-pelibrändin uuden mekaanisen HyperX Alloy Elite -näppäimistön, jonka hintataso Suomessa on alkaen noin 120 euroa:
Punaisella taustavalaistuksella varustettu näppäimistö on saatavilla sinisillä, ruskeilla ja punaisilla Cherry MX -kytkimillä. Muita ominaisuuksia ovat USB 2.0 -läpivienti, 100% anti-ghosting ja N-Key rollover sekä medianäppäimet.
Osallistu arvontaan vastaamalla kommentteihin uutisen kommenttilomakkeella tai TechBBS-foorumin kautta, mikä on paras koskaan omistamasi Kingstonin tuote. Reilun pelin nimissä voit osallistua myös, vaikka et olisi omistanut Kingstonin tuotteita. Tässä tapauksessa osallistuminen tapahtuu vastaamalla viestillä: ”HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote”.
Osallistumisaika päättyy 8. lokakuuta klo 23:59. Voittajalle ilmoitetaan henkilökohtaisesti profiilista löytyvään sähköpostiosoitteeseen ja yksityisviestillä. Jos arvonnan voittajaa ei tavoiteta kahden viikon kuluessa, arvonta suoritetaan uudelleen.
Onnea arvontaan ja näppäimistön löydät mm. Jimm’sin valikoimista.
HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote
Muistit ovat pelanneet hyvin
HyperX Fury muistit varmaankin. Ei mitään ongelmaa.
HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote.
Kingston value RAM, tais olla vielä jostain SDRAM ajoilta eka heidän tuote. DDR1 setti on vielä tallessa
Kingstonin muistikammat. Ei vielä tähän mennessä mitään ongelmia niiden kanssa.
HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote
Kingstonin ssd !
Omallakin kohdalla taitaa olla ainoa Kingstonin tuote ollut HyperX muistit, joten eiköhän ne samalla ole myös sitten parhaat.
Kingston HyperX Cloud II headset paras!
Kingstonin SSD hyvin on pelannut.
Muistikampoja on ollut useampia vuosien varrella. Ei valittamista.
Muistit pelanneet myös itsellä aina moitteetta
hyperx cloud
kingstonin muisteja ja ssd levyjä ollut käytössä.
HyperX ddr4 muistikammat
Kingston muistit.
Kingstonin ssd
HyperX Fury muistit rokkaa tälläkin hetkellä eikä ole pahaa sanottavaa ollut
Taitaa erinäiset USB-tikut olla ainoat Kingstonin tekeleet mitä olen käyttänyt.
Enpä ole muuta kingstonin tuotetta onnistunut omistamaan, kuin 2gb usb-tikun. Eli eiköhän se ole se paras tuote.
Kingstonin rammia ollu aina
Kingston RAMmia käytössä ollut vuosia.
HyperX Cloud
HyperX Cloud II
Varmaan jokin muistikampa menneisyydestä. Hyvin ovat vuosikaudet toimineet koneiden sisällä, eikä ainakaan omalla kohdalla ole tarvinnut koskaan vielä hajoamisen takia uusia. 🙂
Rammia löytyy meikän yli 10v vanhasta koneesta. Hyvin pelittää vaikka vanha kone onkin. Kingstonin ssd:llä piristetty
HyperX ddr3 ramit !
HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote.
Vanha kunnon 8Gb muistitikku, ei ole koskaan pettänyt ja maksoi ihan pirusti aikanaan kun sen ostin.
Tässä ensimmäisiä parraimpia tuotteita. Toki jotain HyperX DDR3 muistejakin oli paljon.
Muistitikkuja kotona, koulussa ja töissä. 8 -128Gb.
HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote
HyperX Ssd, hyvin toiminut!
Varmaan Cloud Core headset on paras kingston tuote mitä olen omistanut. Näppiskin kyllä kelpaisi!
Ikivanha 4GB DataTraveler.
Muistit ja Cloud 2 hyvin toimineet
HyperX Blu1600-8gb kitti oli vanhassa koneessa, rokkas kun hirvi.
HyperX kingstonin muistikammat.
Hyvät muistikammat on aikalailla synonyymi Kingstonille.
On ollut muisteja ja ssd:eitä. Hyvin on pelittänyt.
Kingstonin HyperX muistikammat ovat toimineet moitteetta jo vuosia, kertaakaan eivät ole hajonneet.
Kingston HyperX Fury Black kammat
Kingston HyperX 2x4GB, DDR3 1600MHz, CL9
Hyvät muistit toimivat edellisessä amd kokoon panossa 6 vuotta ilman mitään ongemia 🙂
Kingston HyperX 3K 120GB SSD-asema (tjsp). Harvoja tietokoneaiheisia ostoksia, jota en ole katunut jälkikäteen. 🙂
Kingstonin SSD ja muistikammat löytyy. Kummakkin vörkkiny hyvin.
Kingstonin keskusmuistit.
Muistikammat ja SSD:t.
HyperX SSD 120GB oli paras omistamani tuote.
HyperX Alloy Elite olisi ensimmäinen omistamani Kingstonin tuote
HyperX muistit.