
Kaupallinen yhteistyö: Arvomme osallistuneiden io-techin käyttäjien kesken viisi kappaletta Deltacon pienikokoisia mekaanisia GAM-075-pelinäppäimistöjä.
GAM-075 on edullinen 60 % kokoinen pelinäppäimistö, jossa on käytössä Contentin lineaariset kytkimet, näppäinhatut näppäinhatut ovat ABS-muovia. RGB-valaistukselle löytyy 19 erilaista tilaa ja erikseen asennettavalla ohjelmistolla voi luoda eri profiileita ja makroja.
Osallistu arvontaan vastaamalla kommentteihin uutisen kommenttilomakkeella tai TechBBS-foorumin kautta, minkälaisilla ominaisuuksilla varustettua edullista pelitarviketta toivoisit Deltacolta tulevaisuudessa?
Osallistumisaika päättyy 1. marraskuuta klo 23:59. Voittajille ilmoitetaan henkilökohtaisesti profiilista löytyvään sähköpostiosoitteeseen ja yksityisviestillä. Jos arvonnan voittajaa ei tavoiteta kahden viikon kuluessa, arvonta suoritetaan uudelleen.
Onnea arvontaan ja näppäimistön löydät mm. Jimm’sin valikoimista.
Simppeli TKL mekaaninen näppis
Mekaaninen valaistu TKL näppäimistö.
langaton käteen sopiva hiiri useammalla peukalonapilla
Lapsille ergonomista hiirtä.
75 % näppäimistö eri kytkinvaihtoehdoilla.
65% näppäimistö
Matalaprofiilinen TKL-näppis ja keskikokoinen langaton hiiri, jossa on tarpeeksi nappeja tyyliin Logitech G300s.
Täysikokoinen näppäimistö.
Täysikokoinen näppis vaihdettavilla kytkimillä 🙂
Aurinkokennollinen + johtoladattava näppis.
TKL näppistä Tactile kytkimillä ja selkeämmällä ei-”gamer” fontilla
Langaton näppäimistö kohtuu pienessä paketissa.
Hiirimatto rgb valaistuksella 😀
Täysikokoinen näppäimistö jossa erikseen liitettävät jalkapedaalit.
Lähetetty minun SM-G960F laitteesta Tapatalkilla
Mekaaninen näppis numpadilla ja ilman ledejä.
60% matalaprofiilinen näppis sinisillä kytkimillä ja hillityllä fontilla.
HTPC käyttöönhän tuo tulisi.
Ilman ledejä täysikokoinen mekaaninen näppäimistö.
Pelihiiri ilman mitään kumisia kylkiä jotka kuoriutuvat heti irti.
Tenkeyless usb mahdollisimman pienet reunat matta musta ei valoja ilman lisänäppäimiä…Tavalliset näppäimet (ei mekaaniset) kuin esim. logitech deluxe 250…
Laadukas MMO-pelihiiri maistuisi.
Hiljainen täysikokoinen näppis
Pelihiiri ja matto.
Ergonominen hiiri monella toiminto napilla varustettuna.
Pelipöytä
Näytti olevan jo kaikenlaista pelaamiseen. Mutta olisiko vaikka jokin simulaattoripeleihin sopivia kytkinpaneeleita/käyttölaitteita.
Hiljainen ja valaistu näppis, jonka kokoa ei oo liian iso.
Laadukas irroitettava puomimikki kelpais.
Eli samanlainen kuin Modmic.
Tenkeyless-näppäimistö, jossa mahdollsimman nopeat kytkimet, tai hot-swappaplekytkimet. Lisäksi USB-C-liitäntä, taustaledejä ei välttämättä tarvitse.
Langaton pelihiiri.
Riittävän tukeva runko ja hyvät kytkimet. Jos jostain tarvitsee säästää, niin näppäimistä. Käyttäjä voi sitten itse ostaa paremmat jos ei tykkää. Pääsisi kuitenkin alkuun sillä mitä saa valmiina. Jättäisin halpis-näppiksistä ledi-valaistuksen kokonaan pois.
Toinen ääni tälle!
Taittuva ja läppärilaukkuun mahtuva 100% näppis
Valaistua näppistä…
Laadukasta langatonta pelihiirtä.
Pelinäppistä
Rannetuki näppäimistölle ja hiirelle.
Täysikokoinen RGB näppis
Matalaprofiilinen 60% RGB-näppis Nordic layoutilla. Ja mielellään softalla saisi kustomoitua kaikki napit, mukaanlukien function näppäimen ja function layerin. Mielellään raskaammilla kytkimillä kuin nuo punaiset. Esim Kailhin Box Burnt Orange kytkimet miellyttää, mutta niitä ei taida matalaprofiilisina saada.
Vaikka striimausdekki
bluetooth mininäppis
Pimeässä hohtava avaruusnäppis.
Langaton pieni näppäimistö kosketuslevyllä
Hiljanen kliini pieni näppis
Hiljaista ja valaistua näppämistöä, jossa on valmiiksi joku fiksu rannetuki.
Pöytämikkiä.
RGB-näyttöteline
Lasista rgb-hiirimattoa
Langattomat kuullokkeet.
langaton hiiri
Rattia ja polkimia joihin ei maksa miljoonia esim käkkäri tai shifteri.